Arama Yap

EĞİTİM KOÇLUĞU NEDİR?

Bireyin zamanında aldığı eğitim ile yaşam kalitesinin arttığı bilinen bir gerçektir. Dolayısıyla eğitim ve öğretime planlı bir şekilde ne kadar erken başlanırsa sonuçta başarı çıtası o kadar yükselecektir. Ankara Matematik Kulübü olarak öğrencilerin yaşam kalitesini, aldıkları eğitimle severek yapacakları meslek hayatlarına taşıyabilmeleri için eğitim koçluğunu öneriyoruz. Öğrencimizin akademik hayattaki başarısını ve günlük hayattaki becerilerini arttırması için eğitim koçuyla bire bir çalışması onun faydasına olacaktır. Ankara Matematik Kulübü bu konuda uzman kadrosu ile sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Eğitim koçuyla birlikte yol alan öğrencilerin; sınav kaygısıyla baş etme becerilerinin arttığı, doğru öğrenme ve çalışma metotlarını hayata geçirmekte zorluk çekmedikleri, sistemli ve planlı çalışmanın TYT-AYT-LGS gibi sınavlarda ve okul derslerindeki sonuçlarında gözle görünür derecede fark ettiği şu ana kadarki tecrübelerimizle sabittir.

BİZ KİMİZ

Ankara Matematik Kulübü kendini branşında ispatlamış uzman kadrosuyla sizlere en iyi hizmeti vermektedir.

KURSLARIMIZ

TYT-AYT (12. SINIF/MEZUN) -LGS - ARA SINIF (7-8-9-10-11. SINIFLAR) okula takviye ve destek kursları

ÖZEL DERSLERİMİZ

Öğrencimizin talebine göre bire bir veya 2-3 kişilik gruplar halinde özel dersler verilmektedir.

EĞİTİM KOÇLUĞU

Ankara Matematik Kulübü bu konuda uzman kadrosu ile sizlere yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

KARİYER PLANLAMA

Öğrencinin hangi alanda başarılı olabileceğinin farkındalığını sağlayarak öğrenmeyi öğretmek adına sistemli destek sağlamaktadır.

KARİYER PLANLAMA